Ulubione zakładki www, kalendarz, zadania, notatnik, kontakty, kanały RSS, - Zapisz się - już nie musisz pamiętać !! notatnik.com.pl Kontakt z notatnik.com.pl Mapa strony notatnik.com.pl
notatnik.com.pl Zapisz się
Ulubione linki, kalendarz, notatnik, kontakty
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Zapisz się
Forum notatnik.com.pl Zobacz forum
znajdziesz na nim porady i odpowiedzi na pytania » więcej
Poleć notatnik.com.pl Poleć nas
... swoim znajomym.
» poleć
Link sponsorowany
Polecane serwisy :

Zdjęcia z parkowania - sztuka parkowania.

Fotelik dla dziecka - zobacz nasz sklep z fotelikami dla dzieci.

Aktualne imprezy i koncety - wiele miejsc w jednym miejscu.
Widzisz błąd ? - masz pomysł na usprawnienie ? Napisz nam o tym.
 
 Notatnik.com.pl
Zdecydowana większość z nas przechowuje swoje najczęściej odwiedzane adresy stron www zapisane w przeglądarce internetowej jako "Ulubione" czy "Zakładki". Nie ma w tym nic złego czy niezgodnego z netykietą :) Jednak jeśli korzystamy z więcej niż jednego komputera [dom, uczelnia, praca, znajomi], powoli staje się jasne, iż przydałby się nam dostęp do naszych zbiorów. W przypadku adresów stron, z których korzystamy często, nie ma problemu z pamięcią, jednak cóż gdy nie możemy sobie przypomnieć właśnie tego jednego adresu potrzebnego w danej chwili ?

Podobnie rzecz ma się z kanałami RSS - możemy je odczytać tylko na komputerze z zainstalowanym "czytnikiem". Rozwiązaniem są serwisy z czytnikami on-line, lecz one zazwyczaj nie oferują innych dodanych aplikacji.

Czasami przydaje się nam możliwość zapisania notatki czy zadania, tak aby móc do nich wrócić, będąc zdala od komputera na którym ową notatkę czy zadanie [do wykonania] zostawiliśmy.

Stworzylśmy więc miejsce w sieci, które pozwala zachować i pogrupować zbiory notatek, linków www oraz kanałów rss. Pomysł wzbogaciliśmy o kalendarz i moduł zadań do wykonania.

Dostępne moduły :
Moduł ZakładkiZakładki
Moduł NotatnikNotatnik
Moduł KontaktyKontakty
Moduł KalendarzKalendarz
Moduł ZadaniaZadania
Moduł Aktualnosci RSSKanały RSS


Serwis po zalogowaniu umożliwia wybór szablonu graficznego oraz zmianę podstawowych danych konfiguracyjnych każdego konta, tj. format daty, format wyświetlania linków, ustawienie powiadomień. Dodatkowo serwis posiada forum, dla użytkowników.

Ciekawą opcją serwisu jest możliwość udostępniania innym użytkownikom, zbioru swoich linków www [poprzez przypisanie do kategorii "publiczne"].


Zapisz się


 Aktualności serwisu
Zobacz jakie wprowadziliśmy zmiany, o czym piszemy i co możesz zyskać więcej ....

 
Korzystanie z notatnik.com.pl jest całkowicie darmowe. Zapisz się !

Poleć notatnik.com.pl

Moduły serwisu
Zobacz opis modułów
i możliwości notatnik.com.pl
Przeczytaj i doł±cz do nas! » więcejmyrss.pl